Svarīgākais Par uzņēmumu “Baumatik”

Būvējam uzticamus pamatus uz dzenamajiem dzelzsbetona pāļiem

Celtniecības uzņēmums ''Baumatik'' specializējas uz pamatu izbūvi mājām/ēkām ar vienu vai pāris stāviem.

2013.gadā, izgatavojot pamatus, dažādās tehnoloģijās, kompānijas izveidotāji- Andrejs Aņisimovs un Romāns Lužinskijs - nonāca līdz idejai, ka vispareizākais un uzticamākais māju pamats ir pamats, kurš izgatavots rūpnīcas apstākļos, no dzelzsbetona pāļiem, kuri tiek augsnē ievietoti ar dzīšanas metodi. Pasaulē šāds paņēmiens ir jau sen zināms un ieguvis milzu pielietojumu kopš 19. gadsimta, mūsdienās pēc šādas tehnoloģijas būvē tikai milzu augstceltnes, un izmanto celtniecībā milzu iekārtas, kas spēj iedzīt zemē lielus un garus pāļus. Privātmāju būvniecībā, mājām ar vienu vai pāris stāviem, tādas iekārtas netiek izmantotas, jo ekspluatācijas izmaksas ir ļoti augstas, iekārtas grūti pārvietojamas no vienas vietas uz nākamo, pastāv aizliegums iekārtu ekspluatācijā - pilsētu pilsētciemu apbūvē.

Tā radās ideja izmantot mazākus pāļus, kas pagatavoti rūpnīcā pēc valsts standarta un dzīt tos ar mazgabarīta ekonomiskāku iekārtu, kura bez tam vēl būtu ražīga un uzticama. Pēc vairākiem meklējumiem, vairāku iekārtas prototipu būves, izgudrotāji atrada rūpnīcu Čerepovecā, kura specializējas speciālas tehnikas - "Stroimatic" ražošanā. Rūpnīcas konstruktoru birojā, izmantojot mūsdienīgas projektēšanas metodes un pasaules pieredzi celtniecības tehnikas izstrādē, radīja - uz kāpurķēžu purvu visurgājēja šasijas, mūsdienīgu pāļu dzenamo iekārtu “Baumatik”.

"Stroimatic" kompānija vairāk kā sezonu izmēģināja to uz lauka, pilsētas un piepilsētu būvobjektos, veicot vairākus desmitus pilnveides un papildinājumu mēģinājumus, līdz beidzot jauno iekārtu “Baumatik” rādīja būvniekiem, kura tagad tiek izplatīta ar meitas uzņēmumā OOO “Baumatik”. Šajā laikā kompānija ir guvusi milzu pieredzi pāļu dzenamās iekārtas “Baumatik” izmantošanā un ir noslīpējusi mazgabarīta pāļu ražošanu, sīkākajās detaļās. Izstrādājusi māju pamatu tehnoloģiju ''Baumatik'' un noslīpējusi mazgabarīta dzelzsbetona pāļu ražošanu.

Šobrīd, “Baumatik” uzņēmuma pārstāvniecība strādā 24 Krievijas reģionos.