Pamati apbūves gabalam, kas atrodas uz slīpas virsmas uz dzelzsbetona pāļiem

Pamati apbūves gabalam, kas atrodas uz slīpas virsmas uz iedzenamiem dzelzsbetona pāļiem mājai, pirtij, žogam vai citām ēkām/būvēm.

Apbūves gabalam uz nelīdzenas virsmas pāļu pamati uz dzelzsbetona pāļiem būs vispiemērotākais variants celtniecībai.

Pamati uz zemesgabala ar slīpumu uz dzelzsbetona pāļiem

Pasūtīt pamatus apbūves gabalam, kas atrodas uz slīpas virsmas

Pamati apbūves gabalam, kas atrodas uz slīpas virsmas, uz dzelzsbetona pāļiem

Būvējot, mājas pamatus slīpumā vai ūdentilpnes krastā var rasties grūtības, piemēram - noslīdeņu, liela slīpuma leņķa vai aizu dēļ. Būvniecība - slīpumā ir saistīta ar noteiktiem noteikumiem, jo jānodrošina pamatu konstrukcijas noturība un cietība.

Būvniecība slīpos apbūves gabalos, uz problemātiskas grunts, raksturojas ar virkni specifisku īpašību, tādēļ nepieciešams ievērot būtiskus noteikumus, lai pamatu konstrukcija būtu maksimāli izturīga. Jo slīpāka nogāze, jo lielāka varbūtība, ka grunts nobruks. Ja slīpums apbūves gabalā ir līdz 10%, grunts ir noturīgāka.

Iespējams iedalīt vairākus pārkāpumu veidus grunts noturībai:

 • Paaugstnāta mitruma iedarbības rezultāti grunts izskalošanās.
 • Grunts noslīdējumi, ja grunts atrodas sava slāņa spiediena ietekmē.
 • Grunts noslīdēšana slīpā trajektorijā.
 • Noslīdēšana slīpuma augšējā grunts slānī, notiek lēnāk, kā slāņiem, kas atrodas zemāk.
 • Grunts plaisāšana, slīpā gabala, nenoturības rezultāti.

Pamati uz dzelzsbetona pāļiem, ļauj būvēt vājos grunts apgabalos vai paaugstinātā gruntsūdens līmenī, grūti pieejamās teritorijās.

Apgabalos ar mainīgu virsmu pāļu pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem ir uzskatāmi par vispiemērotāko būvniecības variantu.

Lai, nodrošinātu horizontālu virsmu, uz slīpa apbūves gabala, iespējams viens variants: plūstoši mainot tā augstumus. Apbūves gabala, kurš atrodas uz nopietna slīpuma ar problemātisku augsni, vienīgais pareizais pamatu izbūves variants ir pāļu pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem.

Pamati apbūves gabalam, kas atrodas uz slīpas virsmas uz dzelzsbetona pāļiem

Par problemātisku grunti tiek uzskatītas augsnes, kas sezonāli mainās, ir pārāk mitras vai tām ir izteikti zems sasalšanas līmenis. Dzelzsbetona pāļi, izgatavoti saskaņā ar LR noteiktiem valsts standartiem,  tiek ievietoti ar iedzīšanas metodi ar pāļu dzenamo iekārtu “Baumatik”, kas ar minimālu piepūli sasniedz stabilos augsnes slāņus, lai nodrošinātu nepieciešamo, pamatu slīpumā, līmeni.

Pāļu pamati uz slīpā apbūves gabala var tikt papildus stiprināti ar dzelzsbetona režģi. Galvenais pamatu “ Baumatik ” nopelns - iespējamība sasaistīt grīdas - ēkā ar grunti. Īpaši veiksmīgi - ja augsne ir ļoti mitra.

Priekšrocības pamatu apbūves gabalam, kas atrodas uz slīpas virsmas

“Baumatik” iekārta slīpumā spēj iedzīt pāļus līdz 5 metriem “Baumatik” iekārta slīpumā spēj iedzīt pāļus līdz 5 metriem

Būvēt pamatus uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, apbūves gabalā ar slīpumu, iespējama pateicoties “Baumatik” iekārtas unikālajām priekšrocībām:

 • Mainīgs iekārtas noliekšanās leņķis - iespējama pāļu dzīšana leņķī.
 • Pateicoties, iekārtas balstu izbīdes iespējām, iekārtu iespējams novietot horizontāli lielā slīpumā, jebkurā virzienā.
 • Kompozītās lentveida purva kāpurķēdes, nebojā grunti, ļauj iekārtai celties nepieciešamajā augstumā.
 • Iekārtas kompaktie izmēri un nelielais svars, ļauj tai viegli pārvietoties uz jebkuru apbūves gabalu, ar visaugstākās sarežģītības pakāpi.

Nesalīdzināma priekšrocība, šādu pamatu mājai,  uz iedzenamiem dzelzsbetona pāļiem ir ekonomija, pateicoties tam, ka nav jānolīdzina teritorija veicot zemes darbus.

Pielietošana pamatu apbūves gabalam ,kas atrodas uz slīpas virsmas

 • Koka, karkasa, mūra, dzelzsbetona, metāla konstrukciju celtnes
 • Pilsētas, pieplsētas mājas un kotedžas
 • Vasarnīcas, pirtis, garāžas, iekšpagalmu ēkas
 • Balsta sienas, piestātnes
 • Krastu nostiprinājumi
 • Esošo pamatu nostiprināšana
 • Pamati žogiem

Posmi pamatu “Baumatik” būvē

Pāļu laikumam mērījumi
1
Pāļu laikumam mērījumi
Mūsu inženieri atzīmē laukumu nākamajam pamatam. Vietās, kur tiks dzīti dzelzsbetona pāļi ar veseri iedzen armatūras mietiņus, starp mietiņiem tiek nostiepta virve un tiek pārbaudīta nākamo pamatu precīza ģeometrija.
Pāļu izcelšana
2
Pāļu izcelšana
Pie jūsu zemesgabala tiek atvesta mobīlā pāļu dzenamā iekārta “Baumatik” un pasūtītie dzelzsbetona pāļi. Iekārtai ir nelieli gabarīti un svars. Pateicoties savai purvu visgājēja šasijai netiek bojāta jūsu zemesgabala virsma.
Pāļu transportēšana
3
Pāļu transportēšana
Dzelzsbetona pāļi tiek izcelti, tālāk pāļu dzenamā iekārta pati nogādā pāļus uz nepieciešamo vietu (piemēram, ziemā), pa būvlaukumu inženieri pārvieto pāļus uz speciāliem ratiņiem.
Sagatavošanās darbiem
4
Sagatavošanās darbiem
Iekārta no transportlīdzekļa tiek pārveidota par pāļu dzenamo iekārtu: tiek nolaisti un fiksēti hidrauliskie balsti, tiek uzcelts bulta. Pateicoties pie bultas uzstādītajam trīsim pālis tiek celts uz augšu.
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
5
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
Pālis tiek ievietots dzīšanas mehānismā.Viens pālis pāris minūšu laikā tiek iedzīts gruntī. Pāļu dzīšanu inženieri kontrolē ar niveliera palīdzību.
Papilddarbi
6
Papilddarbi
Papildus, uz iedzītā pāļa iespējams uzmontēt metāla plāksni, uz kuras pēc tam tiks novietota sasaistes brusa vai šveileris. Vai arī pāla galu iespējams sadrumstalot līdz armatūrai, lai pēc tam būtu iespējams veikt dzelzsbetona stiprināšanu.
Фундамент готов!
7
Pamati gatavi!
Pāris stundu darbs un pats noturīgākais mājas pamats uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem gatavs.
Фундамент Бауматик действительно самый надежный?
Māju pamatu būves "Baumatik" tehnoloģijas darbībā
Pasūtīt pamatus no iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem
Uzzināt jūsu pamatu vērtību: norādot tālruņa numuru
Saņemt rēķinu par pamatiem

Pasūtīt pamatus slīpai apbūves teritorijai

Problēma - mājas pamatu izbūvei uz apbūves gabala ar noteiktiem virsmas nelīdzenumiem, iespējams nemaz nav tik nopietna, kā šķiet sākotnēji, ja tās risināšanai izvēlas pamatus uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem                    “ Baumatik ”. Pasūtot pamatus pie “Baumatik”, apbūves gabalam ar slīpu virsmu – Jūs iegūsiet kvalitāti, pamatiem Jūsu mājai un/vai pirtij, kura spēs nodrošināt ekspluatācijas ilgmūžību vairāk kā 100 gadus.