Pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem ar švellera sasaisti mājai vai pirtij

Būvējam pamatus uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem ar švellera sasaisti uz mini iekārtas “Baumatik”

Pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem ar švellera sasaisti ir piemēroti ķieģeļu māju, koka māju (no brusām vai baļķiem), karkasa vasarnīcas tipa māju, garāžu, piršu, lapeņu un pagalma ēku celtniecībā.

Pamati ar švellera sasaisti mājām

Piesakiet pamatus uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem ar švellera sasaisti

Pamatu ar švellera sasaisti uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem

Pamatu sasaiste ar švelleri ir noslēdzošais posms pāļu pamatu būvē, un pēc būtības veido pārsegumu starp pašu būvi un pamatiem. Švelleris- tas ir metāla stienis ar П- veida šķērsojumu. Pāļu pamati- tas ir tāds pamatu veids, kurā noslodze no celtnes uz grunts virsmu tiek nodota dažādu pāļu konstrukciju izmantošanas rezultāti. Pāļus savieno ar režģi. Būvējot, šādus pamatus, uz iedzenamiem dzelzsbetona pāļiem, praktiski nav nepieciešami zemes darbi bezpagraba ēkās, vai to apjoms stipri samazinās. Lai iedzenamie pāļi atbilstu precīzi atzīmētajām vietām un šādu stāvokli saglabātu, arī ir nepieciešama sasaiste ar švelleri vai brusām. Pie tam, jāatzīmē, ka sasaiste ir obligāti nepieciešama, uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, tikai tajos gadījumos, ja pāļu augstums virs zemes pārsniedz 60 cm. Pārējos gadījumos pāļiem klāt tiek montētas speciālas galviņas.

Sasaiste iedzenamajiem pamatiem ar švelleri palielina visas konstrukcijas izturību. Ja ir nepievciešams būvēt lielus pēc platības pamatus, sasaiste ar švelleri ir iespējama tikai izmantojot specālo lielo krānu. Šāda būvniecība pilnībā atbilst lieliem celtniecības projektiem ar ierobežotu būvlaukumu, pietiekami lielu brīvu laukumu krāna darbībai un ierīkotiem piebraucamajiem ceļiem.

Pamatu celtniecības tehnoloģija uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem ar švellera sasaisti

Sasaiste pāļu pamatiem ar švelleri, tiek veikta uzreiz pēc dzelzsbetona pāļu iedzīšanas. Pildot daļēji fiksatora lomu, sasaiste ar švelleri novērsīs noteikto pamatu parametru pārkāpumu iespējamību, ko rada iespējamie spiediena iedarbības spēki uz pāļiem.

Darbu īpatnības ar švellera sasaisti pamatiem uz dzelzsbetona pāļiem

 • Švelleris, kā likums, montējas uz pāļiem (galviņām), kas nodrošina švellera un pāļu ģeometrisko  atbilstību. Sasaiste tiek nodrošināta pa ārējo perimetru, lai nodrošinātu konstrukcijas papildu drošību, lai nodrošinātu konstrukcijas stiprumu pāļa vidū, ar baļķu montāžu, kas savienio divus citus švellerus pa perpendikulu un (vai) divus pāļus (to galviņas) pa diagonāli
 • Ja tas ir paredzēts projektā, švelleris tiek uzstādīts tā, lai iespējams izveidot formu betona ieliešanai un izveidotu armējošo joslu sekojošajai sienu montāžai.
 • Kā kompromisa variants, kas ļauj saglabāt augšējo formu un augstu režģa noturību, švellera vietā izmanto analoģiska izmēra baļķi.
 • Stūru savienojumi ar švelleri vai baļķiem notiek ar metināšanas palīdzību. Īpaša vērība jāvelta stiprinājumiem. Nav ieteicams izmantot tikai metināšanas šuvi, vēlams vēl savienot ar skrūvēm vai kniedēm.

Secība pāļu pamatu sasaistei ar švelleri

 1. Notiek mērīšanas darbi, lai noteiktu pāļu augšējās daļas atrasšanos- visiem balstu galiem jābūt vienā līmenī.Tas tiek darīts pirmām kārtām, lai pārliecinātos par pamatu horizontalitāti.Pāļi, kas izvietojušies augstāk par nepieciešamo līmeni, jāiedzen dziļāk vai arī jānogriež.Ja balsti novietojušies zemāk par nepieciešamo līmeni, tad uz to galiem jānovieto blīvi.
 2. Atzīmē konstrukcijas uz pāļiem ārējo stūru punktus. Tādēļ tiek noteikts punkts, kā pirmais ārējais stūris. Pēc tam, tieši tāpat, tiek atzīmēti pārējie stūri.
 3. Ar taisnstūri tiek pārbaudīta precizitāte atliktajiem konstrukcijas stūru izmēriem.
 4. Tiek būvēts pirmais režģa stūris no švellera.
 5. No sagatavotajiem elementiem tiek secīgi salikta visa balstu sasaistes ar švelleri konstrukcija.Kad visi elementi ir salikti, vēlreiz tiek pārbaudīts vai stūri ir taisni un pārbaudīts vai visa konstrukcija ir horizontāla.
 6. Stiprināšana ar švelleri.To nodrošina ar metināšanu vai skrūvju savienojumiemLai arī kādas nebūtu prasības pamatu izbūvei, lielisku rezultātu iegūst savienojot dažādus stiprinājumu veidus.Visi pamatu elementi tiek fiksēti uz riņķveida šuves.Salikšanas procesā ietilpst švellera montāža uz pāļu galiem, kas nodrošina augstu noturību konstrukcijai un švellerim ir liela pretestība.Otrādi novietots švelleris veido formu, kuru var piepildīt ar betona maisījumu, ja izveido armējošo joslu sienu izbūvei.
 7. Antioksīdā konstrukcijas apstrāde. Ņemot vērā to, ka starp grunti un pašu platformu veidojas gaisa slānis, parādās mitrums, īpaši rudens- ziemas pperiodā, rezultātā parādās korozijas bojājumi uz metāliskās virsmas. Lai no tā izvairītos, pēc režģa balstu element sasaistes nobeiguma ar švelleri, tos gruntē ar antioksīdu sastāvu.

Pamatu uz dzenamajiem pāļiem ar švellera sasaisti pielietošana

 • Ķieģeļu mājas
 • Koka mājas
 • Karkasa vasarnīctipa mājas
 • Garāžas
 • Pirtis
 • Lapenes
 • Ēkas uz ūdens

Pamatu sasaistei švellera izmantošana tiek ieteikta maznoslogotās būvju konstrukcijās vai pāļu pamatu būvei nestabīlās grunts daļās. Daudzi sasaisti ar švelleri izvēlās, lai būvei būtu papildu noslogojums.

Posmi pamatu “Baumatik” būvē

Pāļu laikumam mērījumi
1
Pāļu laikumam mērījumi
Mūsu inženieri atzīmē laukumu nākamajam pamatam. Vietās, kur tiks dzīti dzelzsbetona pāļi ar veseri iedzen armatūras mietiņus, starp mietiņiem tiek nostiepta virve un tiek pārbaudīta nākamo pamatu precīza ģeometrija.
Pāļu izcelšana
2
Pāļu izcelšana
Pie jūsu zemesgabala tiek atvesta mobīlā pāļu dzenamā iekārta “Baumatik” un pasūtītie dzelzsbetona pāļi. Iekārtai ir nelieli gabarīti un svars. Pateicoties savai purvu visgājēja šasijai netiek bojāta jūsu zemesgabala virsma.
Pāļu transportēšana
3
Pāļu transportēšana
Dzelzsbetona pāļi tiek izcelti, tālāk pāļu dzenamā iekārta pati nogādā pāļus uz nepieciešamo vietu (piemēram, ziemā), pa būvlaukumu inženieri pārvieto pāļus uz speciāliem ratiņiem.
Sagatavošanās darbiem
4
Sagatavošanās darbiem
Iekārta no transportlīdzekļa tiek pārveidota par pāļu dzenamo iekārtu: tiek nolaisti un fiksēti hidrauliskie balsti, tiek uzcelts bulta. Pateicoties pie bultas uzstādītajam trīsim pālis tiek celts uz augšu.
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
5
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
Pālis tiek ievietots dzīšanas mehānismā.Viens pālis pāris minūšu laikā tiek iedzīts gruntī. Pāļu dzīšanu inženieri kontrolē ar niveliera palīdzību.
Papilddarbi
6
Papilddarbi
Papildus, uz iedzītā pāļa iespējams uzmontēt metāla plāksni, uz kuras pēc tam tiks novietota sasaistes brusa vai šveileris. Vai arī pāla galu iespējams sadrumstalot līdz armatūrai, lai pēc tam būtu iespējams veikt dzelzsbetona stiprināšanu.
Фундамент готов!
7
Pamati gatavi!
Pāris stundu darbs un pats noturīgākais mājas pamats uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem gatavs.
Фундамент Бауматик действительно самый надежный?
Māju pamatu būves "Baumatik" tehnoloģijas darbībā
Pasūtīt pamatus no iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem
Uzzināt jūsu pamatu vērtību: norādot tālruņa numuru
Saņemt rēķinu par pamatiem

Piesakiet pamatus uz iedzenamiem dzelzsbetona pāļiem ar švellera sasaisti

Pamatu sasaiste ar švelleri- tā ir drošības un stipruma garantija katras ēkas pamatiem. Pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem ir vieni no universālākajiem un drošākajiem māju pamatu veidiem, ko aktīvi izmanto mūsdienīgā celtniecībā. Sasaistes tehnoloģija pamatiem ar švelleri, rada iespēju pamatu būvei uz nenoturīgas vai pat kustīgas grunts. Dzelzsbetona pāļi plaši tiek izmantoti ne tikai pamatu izbūvē, nepieciešamības gadījumā ir iespējama pamatu nostiprināšana ar iedzenamiem dzelzsbetona pāļiem un sasaisti ar švelleri. Mūsu kompānija ir gatava būvēt pāļu pamatus ar švellera sasaisti no sākuma līdz beigām.