Pamati karkasa mājām vai pirtīm uz dzelzsbetona pāļiem

Pamati uz dzelzsbetona pāļiem ar ankeru montāžu - gatavs pamats sekojošajai sasaistei ar brusām vai šveileri.

Pamati uz dzenamajiem dzelzsbetona pāļiem atbilst privātmāju būvei pilsētas vai piepilsētas teritorijās, pāris stāvu daudzdzīvokļu mājām, komercēkām un paviljoniem, kā arī koka, mūra un karkasa namu būvē.

Pamati karkasu mājām un pirtīm

Pasūtiet mājas pamatus uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem

Mājas pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem

Mājas pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem- dzelzsbetona konstrukcija, kas kalpo par pamatu mājas būvniecībai. Nepieciešamība, izmantot pamatus uz dzelzsbetona pāļiem, rodas, ja apbūves gabals atrodas uz problemātiskas grunts, šādos apstākļos cits pamatu būves veids neatbildīs nepieciešmajām nesošo konstrukciju prasībām un noturīgumam pie ekspluatācijas slodzēm.

Pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, starp visiem pamatu būves veidiem, atšķiras ar maksimālu nestspēju, tiem nav ierobežojumu - masas gabarītiem, būvējamajai ēkai, uz šādiem pamatiem iespējams būvēt smagas daudzstāvu ēkas no ķieģeļiem ar dzelzsbetona pārklājumu. Pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, raksturojas ar augstu noturību, ilgmūžīb, augstu nestspēju.

Atsevišķos gadījumos, augšējā būvējamās ēkas vai celtnes pamatu daļā, var būt salīdzinoši vāji noturīgi grunts slāņi, tādēļ rodas nepieciešamība pārnes spiedienu no konstrukcijas uz blīvākiem grunts slāņiem, kas atrodas dziļāk zemē. Šādos gadījumos bieži veido pamatus uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, kuri spēj nest lielāku slodzi, salīdzinot ar pamatiem, kas ir seklāki, kā arī bieži vien ir ekonomiskāki, jo, tos izbūvējot, nav nepieciešamības pēc apjomīgiem zemes darbiem.

Iedzenamie pāļu pamati, guvuši plašu pielietojumu, pateicoties augstākiem tehniski- ekonomiskiem lielumiem, salīdzinot, ar pamatiem uz dabiskas virsmas. Pāļu balsta konstrukcijas ir progresīva alternatīva tradicionālajiem monolītajiem pamatiem, rada jaunas perspektīvas māju  un ēku celtniecībā, nestabilos, ūdeņainos un irdenos grunts slāņos. Galvenais ieguvums, izmantojot dzelzsbetona pāļus: nav pakļauti pūšanas procesiem un kukaiņu iedarbībai.

Pāļu pamati uz dzenamajiem dzlzsbetona pāļiem var tikt izmantoti māju celtniecībā uz visu tipu grunts, izņēmumu gadījumi - klintis:

 • plūstoša un irdena grunts, kura uz mājas pamatiem rada spēcīgu horizontālu slodzi;
 • augsne ar augstu gruntsūdeņu līmeni un ar noslieci uzpūsties sala iedarbībā, kā rezultāti notiek lentas vai plākšņu pamatu izgrūsšanas un deformācijas procesi;
 • grunts ar zemu blīvuma pakāpi, līdzarto ar nepietiekamu nestspēju, uz kuras klasiskie māju pamati nosēžas zem mājas svara.

Pats noturīgākais pamatu veids- pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, kas sastāv no pāļu balstiem, vienmērīgā attālumā izvietots pa kontūrām un vietās, kur krustojas ārējās un iekšējās ēkas sienas, un no augšējās daļas- dzelzsbetona sasaistes, kas savieno atsevišķi stāvošus pāļus vienotā konstrukcijā. Vairumam māju, privātajā māju celtniecībā, ar lielu rezervi pietiek dzenamo pāļu pamatu uz dzelzsbetona pāļiem ar ankera montāžu, kam seko guļbaļķu, mašīvkoka vai šveilera sasaiste.

Pamatu uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem izmantošana

 • Koka un karkasa vasarnīcas, pirtis, lapenes, iekšpagalmu ēkas
 • Ķieģeļu ēkas
 • Konteineri un angāri 
 • Mājas no gāzbetona un betona putublokiem
 • Pāris stāvu komercēkas un paviljoni
 • Balsta sienas un piestātnes
 • Krasta stiprinājumi
 • Rūpnieciskās ēkas

Priekšrocības pamatiem uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem

Plašs māju pamatu pieprasījums, pamatiem uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, ir pāris priekšrocības, kuras ir pāļu pamatiem, bet citiem veidiem nav:

 1. Iedzenamie pāļi ļauj veikt celtniecību jebkuros grunts apstākļos. Dzelzsbetona balsti, kas tiek iegremdēti dziļumā no 6 līdz 15 metriem, iziet cauri augšējam nenoturīgākajam slānim un sadala slodzi, ko rada ēka, dziļākajā grunts slāni, kam raksturīga augsta nestspēja.
 2. Dzelzsbetona pāļu pamatiem raksturīga augsta uzticamība, uz tiem var tikt celtas pirmās klases ilgtspējīgas ēkas, kuras saglabā ekspluatācijas kvalitāti ilgāk kā 100 gadus.
 3. Izmantošanas laikā pāļu pamati ir noturīgi pret jebkuru deformējošu iedarbību. Pateicoties pāļu armēšanai, pāļi bez problēmām iztur liecošās slodzes un grunts uzpūsšanās procesus.
 4. Pamatu būvniecība uz dzelzsbetona pāļiem notiek īsā laika periodā. Piemēram, pāļu laukuma ieklāšana , kas sastāv no 35- 40 balstiem (vidējais pāļu skaits vienstāva ķieģeļu mājas būvei) var tikt paveikta vienas maiņas laikā (8 stundu).
 5. Samazinās zemes rakšanas darbi, jo nav nepieciešams rakt būvbedres un tranšejas.
 6. Samazinās betona un armatūras izlietojums, jo samazinās mājas pamatu apjoms.
 7. Būvēt pamatus uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem iespējams cauru gadu, neizslēdzot sala periodu.

Posmi pamatu “Baumatik” būvē

Pāļu laikumam mērījumi
1
Pāļu laikumam mērījumi
Mūsu inženieri atzīmē laukumu nākamajam pamatam. Vietās, kur tiks dzīti dzelzsbetona pāļi ar veseri iedzen armatūras mietiņus, starp mietiņiem tiek nostiepta virve un tiek pārbaudīta nākamo pamatu precīza ģeometrija.
Pāļu izcelšana
2
Pāļu izcelšana
Pie jūsu zemesgabala tiek atvesta mobīlā pāļu dzenamā iekārta “Baumatik” un pasūtītie dzelzsbetona pāļi. Iekārtai ir nelieli gabarīti un svars. Pateicoties savai purvu visgājēja šasijai netiek bojāta jūsu zemesgabala virsma.
Pāļu transportēšana
3
Pāļu transportēšana
Dzelzsbetona pāļi tiek izcelti, tālāk pāļu dzenamā iekārta pati nogādā pāļus uz nepieciešamo vietu (piemēram, ziemā), pa būvlaukumu inženieri pārvieto pāļus uz speciāliem ratiņiem.
Sagatavošanās darbiem
4
Sagatavošanās darbiem
Iekārta no transportlīdzekļa tiek pārveidota par pāļu dzenamo iekārtu: tiek nolaisti un fiksēti hidrauliskie balsti, tiek uzcelts bulta. Pateicoties pie bultas uzstādītajam trīsim pālis tiek celts uz augšu.
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
5
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
Pālis tiek ievietots dzīšanas mehānismā.Viens pālis pāris minūšu laikā tiek iedzīts gruntī. Pāļu dzīšanu inženieri kontrolē ar niveliera palīdzību.
Papilddarbi
6
Papilddarbi
Papildus, uz iedzītā pāļa iespējams uzmontēt metāla plāksni, uz kuras pēc tam tiks novietota sasaistes brusa vai šveileris. Vai arī pāla galu iespējams sadrumstalot līdz armatūrai, lai pēc tam būtu iespējams veikt dzelzsbetona stiprināšanu.
Фундамент готов!
7
Pamati gatavi!
Pāris stundu darbs un pats noturīgākais mājas pamats uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem gatavs.
Фундамент Бауматик действительно самый надежный?
Māju pamatu būves "Baumatik" tehnoloģijas darbībā
Pasūtīt pamatus no iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem
Uzzināt jūsu pamatu vērtību: norādot tālruņa numuru
Saņemt rēķinu par pamatiem

Pasūtiet mājas pamatus uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem.

Celtniecībā izsenis tiek izmantoti dažādi māju pamatu celtniecības veidi, kurā izmanto dažādu veidu pāļus. Pamati uz iedzenamiem dzelzsbetona pāļiem tiek uzskatīts par vienu no labākajiem variantiem gan izmaksu, gan kvalitātes ziņā. Tie ir unversāli pamati, kuri tiek izmantoti daudzstāvu ēku celtniecībā, jebkuras grunts apstākļos. Pamati mājai- tas ir jūsu mājas pamats, kas uzņem milzu slodzi. Pamatu noturīgums nosaka mājas mūža ilgumu.

Ja, Jūs plānojiet būvēt noturīgu māju - labāks variants par iedzenamo dzelzsbetona pāļu pamatiem, nav iespējams. Mūsu uzņēmums “Baumatik ” ir gatava piedāvāt pakalpojumus pāļu būvē. Mēs piegādāsim objektā kvalitatīvus dzelzsbetona pāļus (ražoti saskaņā ar LR valsts noteiktajiem standartiem), izbūvēsim noturīgus mājas pamatus uz iedzenamajiem  dzelzsbetona pāļiem un operatīvi veiksim visus darbus, atbilstoši celtniecības normām un prasībām.