Pāļu laukums pamatiem, uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, mājām vai pirtīm

Būvējam pāļu laukumu ar iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, ar mini “Baumatik”  iekārtu vienas dienas laikā. Pāļu laukums ar iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem - tā ir mūsu specializācija.

Pāļu laukums ķieģeļu, koka un karkasa māju būvei, māju no gāzbetona blokiem, pirts, garāžu, lapeņu, kā arī pāris stāvu komerctelpu un paviljonu, angāru, rūpniecības ēku un telpu būvei.

Pamatu pāļu laukums mājām

Pasūtīt pāļu laukumu ar iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem

Pāļu laukums ar iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem

Pāļu laukums - tā ir teritorijas daļa, uz, kuras tiek izvietots pāļu tīklojums. Aprēķini un mērījumi pāļu laukumam- sākotnējs un īpaši svarīgs posms, pāļu laukuma izbūvē. No aprēķinu precizitātes un atzīmēšanas ir atkarīgs uz pāļiem stāvošā nama mūža ilgums. Blīvi veidots pāļu laukums, rada blīvuma efektu uz kustīgajiem grunts slāņiem, kas nav mazsvarīgi, kad runa ir par darbu - vāji nesošām virsmām. Tādēļ pāļu laukums bieži tiek lietots mūsdienu būvniecībā, īpaši piepilsētas māju būvē. Rezultātā, pāļu laukumam jāizskatās kā lielai konstrukcijai, kura sadalīta mazākos kvadrātos. Tas nozīmē, ka starp pāļiem jābūt precīzi vienādiem attālumiem.

Jo sarežģītāka grunts, jo blīvāk izvietosies pāļi pāļu laukumā. Pamati uz dzenamajiem pāļiem ir izturīgi un parāda labu tehnisko raksturojumu. Ja, māja tiek būvēta uz kustīgas grunts, pāļu laukumā visbiežāk tiek izmantoti dzenamie pāļi, kas no augšas apvienoti ar dzelzsbetona vai betona plāksni. Dzenamie pāļi- tie ir dzelzsbetona izstrādājumi, kuri sastāv no serdes ar kvadrātveida dzīslojumu un viens gals tiem ir uzasināts. Tos ievieto gruntī ar sitienu metodi. Šis pāļu tips - noturīga un droša garantija būves pamatiem ar maksimālu nestspēju.

Pamatu būve, jebkura veida celtniecības objektiem, ir būtisks un atbildīgs posms. No pamatu būves kvalitātes būs nākotnē atkarīgs celtnes ekspluatācijas ilgums. Tādēļ, pirms sākt procesu un būvēt pāļu laukumu, nepieciešams veikt sagatavošanās darbus.

Pāļu laukuma izbūves tehnoloģija

Pāļu laukums uz dzelzsbetona pāļiem tiek veikts sekojošā veidā:

 1. Pāļu laukuma aprēķināšana
 2. Būvlaukuma plāna izveide ar pāļu laukuma novietojumu, ņemot vērā norobežojumu, novietotu pa ēkas perimetru.
 3. Teritorijas sagatavošana. Lai to paveiktu, uz attīrītas grunts virsmas tiek atzīmēts pāļu novietojuma laukums ar iesmu un auklas palīdzību. Ģeodēziskais pāļu laukuma iedalījums - viens no būtiskākajiem posmiem, pirms uzsākt pāļu iedzīšanu teritorijā. Šis process sastāv no trim posmiem: pārnest uz laukumu bāzes līnijas pāļu laukumam- iekšējās un ārējās pamatu kontūras; atzīmēt vietas, kur izvietosies katrs pāļu laukuma elements balstoties uz projektu; nulles līmeņa noteikšana pāļu laukumam (augstumi izlīdzināšanai, balstiem pēc iedzīšanas).
 4. Pāļu dzīšana. Ar pārvietojamo pāļu dzīšanas iekārtu - “Baumatik”, pāļi tiek iedzīti gruntī cauri kustīgajiem grunts slāņiem, kamēr tiek sasniegts stingrs grunts slānis. Asais pāļu staba gals, pateicoties dzīšanai, iegremdējas zemes slānī, līdz sasniedz atzīmēto punktu.
 5. Pāļu griešana. Pēc pāļu laukuma izbūves sākas pāļu griešanas posms, jo pāļi var tikt iedzīti ļoti atšķirīgos dziļumos, kas rada nepieciešamību pāļu augstumu nolīdzināt pirms tiek sākti uzaudzēšanas montāžas darbi.
 6. Pāļu sasaiste. Sasaiste- tā ir konstrukcija, savienojoša atsevišķi stāvošus pāļus. Pastāv divu veidu sasaiste- uzaudzējums ar lentes palīdzību, kas tiek izmantots viena vai pāris stāvu ēku būvē, vai arī plātņu sasaiste, ko izmanto daudzstāvu ēku būvē. Sasaiste tiek veidota, lai pāļu konstrukcija būtu vēl noturīgāka un stingrāka konstrukcija, līdz ar to pastiprinātu pāļu laukuma kvalitāti. Šis konstrukcijas elements var tikt izbūvēts ar dzelzsbetona lentes palīdzību. Uzaudzējuma platums būs atkarīgs no nākamās ēkas svara.

Piemērs - sarežģītu kombinēto pamatu, uz pāļu laukuma, no dzelzsbetona pāļiem

Kvalitatīvākais izbūvētais pamats uz pāļu laukuma ir no dzelzsbetona pāļiem

Pāļu laukumam uz dzenamajiem dzelzsbetona pāļiem raksturīgākās un visizplatītākās pielietojuma iespējas:

 • Koka un karkasa vasarnīcu tipa mājas, pirtis, garāžas, lapenes, pagalmu būves
 • Ķieģeļu mājas
 • Mājas no gāzbetona
 • Konteineri  vai angāri
 • Viena stāva vai mazstāvu komerciālas celtnes vai paviljoni
 • Rūpniecības ēkas un konstrukcijas

Priekšrocības pāļu lakumiem uz dzītajiem dzelzsbetona pāļiem

Pāļu laukumu popularitātes nozīmīgums balstīts uz vairākām to priekšrocībām, salīdzinot ar lentes vai plātņu pamatiem. Viena no būtiskākajām priekšrocībām pamatiem , kur tiek pielietota pāļu laukumu tehnoloģija uz dzelzsbetona pāļiem, ir:

 1. Pāļu laukumus iespējams būvēt uz jebkuras sarežģītības pakāpes grunts.
 2. Maksimāla uzticamība un nestspēja jebkuros grunts apstākļos - pāļu balsti sadala sākotnējo slodzi uz visblīvāko dziļāko augsnes slāni, kas ļauj būvēt celtnes teritorijās, kuras augšējie grunts slāņi, liedz izmantot celtniecībā, teritorijās ar plūstošām smiltīm vai purvainās teritorijās.
 3. Pamati, veidoti uz pāļu lauka, raksturojas ar augstu stabilitāti, tie nepakļaujas grunts izmaiņās, bez problēmām panes liecošās un grūstošās iedarbības. Šādā veidā tiek būvētas uzticamas mājas pat seismiski aktīvos apgabalos. Konstrukcijas, kas tiek būvētas uz pāļu laukuma pamatiem, raksturojas ar īpašu noturību plūdu gadījumos, grunts materiāla izmaiņām pēc ziemas perioda.
 4. Mūža ilgums pamatiem uz pāļu lauka, kas izbūvēti pēc visām būvniecības tehnoloģijas prasībām, ir ilgāks kā 100 gadi.
 5. Pāļu laukumi ir ekonomiski izdevīgi- būvniecība ar lentes vai plātņu pamatiem, salīdzinot ekspluatācijas raksturlielumus, prasa daudz lielākus finansiālus ieguldījumus.  
 6. Samazinās arī grunts darbi, jo nav nepieciešams rakt tranšejas un būvbedres.
 7. Samazinās nepieciešamā betona un armatūras daudzums, jo samazināts ir visu pamatu apjoms.
 8. Būvēt pamatus un izbūvēt pāļu laukumus var cauru gadu, neizslēdzot ziemas periodu.

Posmi pamatu “Baumatik” būvē

Pāļu laikumam mērījumi
1
Pāļu laikumam mērījumi
Mūsu inženieri atzīmē laukumu nākamajam pamatam. Vietās, kur tiks dzīti dzelzsbetona pāļi ar veseri iedzen armatūras mietiņus, starp mietiņiem tiek nostiepta virve un tiek pārbaudīta nākamo pamatu precīza ģeometrija.
Pāļu izcelšana
2
Pāļu izcelšana
Pie jūsu zemesgabala tiek atvesta mobīlā pāļu dzenamā iekārta “Baumatik” un pasūtītie dzelzsbetona pāļi. Iekārtai ir nelieli gabarīti un svars. Pateicoties savai purvu visgājēja šasijai netiek bojāta jūsu zemesgabala virsma.
Pāļu transportēšana
3
Pāļu transportēšana
Dzelzsbetona pāļi tiek izcelti, tālāk pāļu dzenamā iekārta pati nogādā pāļus uz nepieciešamo vietu (piemēram, ziemā), pa būvlaukumu inženieri pārvieto pāļus uz speciāliem ratiņiem.
Sagatavošanās darbiem
4
Sagatavošanās darbiem
Iekārta no transportlīdzekļa tiek pārveidota par pāļu dzenamo iekārtu: tiek nolaisti un fiksēti hidrauliskie balsti, tiek uzcelts bulta. Pateicoties pie bultas uzstādītajam trīsim pālis tiek celts uz augšu.
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
5
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
Pālis tiek ievietots dzīšanas mehānismā.Viens pālis pāris minūšu laikā tiek iedzīts gruntī. Pāļu dzīšanu inženieri kontrolē ar niveliera palīdzību.
Papilddarbi
6
Papilddarbi
Papildus, uz iedzītā pāļa iespējams uzmontēt metāla plāksni, uz kuras pēc tam tiks novietota sasaistes brusa vai šveileris. Vai arī pāla galu iespējams sadrumstalot līdz armatūrai, lai pēc tam būtu iespējams veikt dzelzsbetona stiprināšanu.
Фундамент готов!
7
Pamati gatavi!
Pāris stundu darbs un pats noturīgākais mājas pamats uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem gatavs.
Фундамент Бауматик действительно самый надежный?
Māju pamatu būves "Baumatik" tehnoloģijas darbībā
Pasūtīt pamatus no iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem
Uzzināt jūsu pamatu vērtību: norādot tālruņa numuru
Saņemt rēķinu par pamatiem

Pasūtīt pāļu laukumu uz dzenamajiem dzelzsbetona pāļiem

Celtniecībā izsenis tiek izmantoti pamati, kur tiek pielietoti atšķirīgu tipu pāļi. Atliek tikai atcerēties Venēciju, kur visi nami ir izbūvēti uz pāļiem. Pat tiltiņi uz upēm vai ezera, tie sākotnēji atrodas uz pāļiem. Pāļu laukumi tiek uzskatīti par vienu no labākajiem variantiem pamatu būvē gan, ņemot vērā izmaksas, gan kvalitāti. Tas ir visuniversālākais pamats, kuru var izmantot daudzstāvu māju būvē uz jebkura tipa grunts. Šādi pamati ir noderīgi būvniecībā jebkuram stāvu skaitam un ēkas svaram. Mājas pamati - tas ir visbūtiskākais mājas būves posms, uz kuriem tiek izvietota milzīga slodze.

Ja, Jūs plānojiet uzbūvēt māju “vairākiem mūžiem”- labāks variants par pamatiem, kur tiek pielietota pāļu lauka metode, nav iespējams. Mūsu “Baumatik” uzņēmums  ir gatava sniegt pakalpojumus pāļu pamatu izbūvei līdz beigu posmam. Mēs, objektā izvietosim kvalitatīvus dzelzsbetona pāļus, izbūvēsim uzticamu pāļu lauku un operatīvi veiksim visus saistošos darbus, atbilstoši celtniecības normām.