Mājas vai pirts pamati uz dzelzsbetona pāļiem

Iedzenam dzelzsbetona pāļus ar mini- iekārtas, dienas laikā, koka, mūra, karkasa, dzelzsbetona mājām un ēkām.

Pamati paredzēti privātmāju, pāris stāvus augstu daudzdzīvokļu māju, komerciālu ēku un paviljonu, kā arī vasarnīcu un kotedžu, pirts, garāžu, lapeņu, pagalma ēku, balsta sienu, ostu, krastu stiprinājumu u.c. būvei.

Dzelzsbetona pāļu pamati mājām un pirtīm

Unikāla pamatu būves tehnoloģija

Iedzenamie pāļi- dzelzsbetona kvadrātveida/taisnstūra izstrādājumi, kas sastāv no armējuma ar vienu asu galu. Pāļi tiek iegremdēti gruntī ar dzīšanas metodi, šis pāļu tips- uzticams un noturīgs pamats māju pamatiem ar maksimālu nestspēju. Pamatiem tiek izmantoti dzelzsbetona pāļi kuru gabarīti sastāda 150x150x3000 mm vai 200x200x3000 mm. Pāļi tiek ražoti saskaņā ar LR valsts noteiktajiem standartiem, pāļiem ir atbilstošs sertifikāts.

Pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem ir noturīgi un demonstrē augstus tehniskos rādītājus. Bet ēkas uz labiem dzelzsbetona pamatiem- nav tikai dzīvesvieta vai atpūtas vieta, tas ir īsts cietoksnis, kurš aizsargā no ārējās iedarbības un negaisa. Ēkas, kas būvētas uz kvalitatīviem pamatiem, vienmēr ir izcēlušās ar savu noturību un ilgmūžību. Ar būvniecības attīstību, attīstījās arī namu pamatu attīstība un to veidi. Māju pamati- katras ēkas pamats. Jo stiprāks ir pamats, jo ilgāks ir nama mūžs. Pamatu galvenais uzdevums- noturēt ēkas svaru, izslēdzot sienu sēšanos un plaisāšanu.

Zinot šo faktu, mūsu uzņēmums piedāvā jums pasūtīt, iegādāties pamatus uz dzelzsbetona pāļiem, kas nodrošinās pamatīgumu un ilglaicību jūsu nākamajai mājai vai kādai citai ēkai.

Māju pamatu uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem pielietojums

Dzelzsbetona pāļi, ievietoti gruntī, lai uz tiem tiktu veikts lentveida pamatiDzelzsbetona pāļi, ievietoti gruntī, lai uz tiem tiktu veikts lentveida pamatiMāju pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, tiek izmantoti visplašākajā veidā:

 • Koka un karkasa vasarnīcas, pirtis, garāžas, lapenes, pagalmu būves
 • Ķieģeļu mājas
 • Konteineri un angāri
 • Mājas no gāzbetona vai putu betona blokiem
 • Reklāmas stabi
 • Komerciālas ēkas vai paviljoni ar nelielu stāvu skaitu
 • Balsta sienas vai piestātnes
 • Krasta nostiprinājumi
 • Esošu pamatu nostiprināšana
 • Rūpniecības ēkas
 • Balsti cauruļvadiem u.c.

Pāļu pamati ir ar  lielisku noturīgumu, ilgmūžīgi un lielisku nestspēju.Dažos gadījumos augšējā daļā būvējamajai ēkai iespējams salīdzinoši vājš grunts slānis, tādēļ rodas nepieciešamība novirzīt  būves spiedienu uz blīvāku grunts daļu, kas atrodas dziļāk zemē. Tieši šādos gadījumos bieži tiek likti pamati uz pāļiem, kuri spēj izturēt lielāku slodzi salīdzinot ar pamatiem ,kas ievietoti seklāk, pie tam bieži vien tie ir ekonomiskāki, jo tā samazinās darbietilpīgais zemes darbs. Pāļu iedzenamie dzelzsbetona pamati ir ieguvuši plašu pielietojumu pateicoties to augstajiem tehniski- ekonomiskajiem rādītājiem, salīdzinot ar pamatiem uz dabiskas pamatnes. Pāļu balsta konstrukcijas ir progresīva alternatīva tradicionālajiem monolītajiem pamatiem un paver jaunas perspektīvas māju celtniecībā nestabilos, kustīgos un ūdeņiem bagātos grunts gabalos.

Iedzenamos pamatus privātajā sektorā lietderīgi izmantot ne tikai vājas grunts apstākļos.Izmaksas būvējot māju uz pāļu pamatiem visbiežāk izrādās stipri zemākas, kā citiem tipiem.Projektēt celtniecību uz iedzenamajiem dzelszsbetona pāļie obligāti jāveic specialistam, izmantojot ģeoloģiskos pētījumiem konkrētajā teritorijā. Vieglās celtnes obligāti nepieciešams būvē uz pamatiem. Pāļu pamati vieglajām būvēm ir vispiemērotākie, jo nodrošina nepieciešamo drošību ar viszemākajām izmaksām.Pāļu pamati vieglajām būvēm piemēroti, jo pāļus iespējams izmantot atkārtoti.Tādēļ, ja vēlas ēku pārvietot citā vietā, vai veikt piebūvi esošajai, pāļu pamati būs visliettderīgākie.

Tieši dzelzsbetona pāļu dzīšana, ar armatūru, paredzēti pamatu būvei jebkurā klimatiskajā joslā. Ar lielo iespējamo pāļu tipu dzaudzveidīgumu, vislielāko pieprasījumu gan privātajā ,gan rūpnieciskajā sektorā  ir guvuši tieši dzenamie dzelzsbetona pāļi.To pielietojums izteikti samazina darbietilpību pamatu būvei un samazina pašizmaksu būves objektiem. Visiecienītākie ir dzenamie dzelzsbetona pāļi ar kvadrātveida dzīslojumu. Citu tipu pāļi tiek pielietoti maz ,jo ir vājāki tehnoloģiskie rādītāji un paaugstināta darbietilpība ražošanā.

Ja jūs esat nolēmis pasūtīt pamatus uz dzelzsbetona pāļiem, būves izmaksas būs nesalīdzināmi zemākas par citiem variantiem. Bez tam noturība vājās gruntīs, izteikti samazina zemes darbus. Betona izlietojums pāļu iecementāšanai un iekārta spēku sasaistei būs daudzas reizes mazāka, kā citu tipu pamatiem.

Dzelzsbetona pāļu labākās īpašības: nav pakļauti pūšanas un sadalīšanās procesiem kukaiņu iedarbības rezultāti. Tos var izmantot arī pamatos, kas atrodas gruntī, kas pakļauta kā saldūdens tā sālsūdens iedarbībai. Tādēļ tiem nav ierobežojuma virs vai zem jūras līmeņa.

Pamatu uz dzelzsbetona pāļiem priekšrocības

 • Lielisks piemērs nesšanas spējām un slodzes izturības bez ekspluatācijas raksturlielumu samazināšanas.
 • Ilgs ekspluatācijas laiks- aptuveni 100 gadi.
 • Blīvi iegremdējas gruntī.
 • Iegremdēšanas blīvumu nosaka konstrukcijas īpatnības- iekšējā armēšana.
 • Augsta mitrumizturība, ugunsdrošība, noturība pret atmosfēras spiediena maiņu.
 • Ātri uzstādāms, izdevīgi samazina laiku gan sagatavošanās, gan darbu veikšanas posmā.

Posmi pamatu “Baumatik” būvē

Pāļu laikumam mērījumi
1
Pāļu laikumam mērījumi
Mūsu inženieri atzīmē laukumu nākamajam pamatam. Vietās, kur tiks dzīti dzelzsbetona pāļi ar veseri iedzen armatūras mietiņus, starp mietiņiem tiek nostiepta virve un tiek pārbaudīta nākamo pamatu precīza ģeometrija.
Pāļu izcelšana
2
Pāļu izcelšana
Pie jūsu zemesgabala tiek atvesta mobīlā pāļu dzenamā iekārta “Baumatik” un pasūtītie dzelzsbetona pāļi. Iekārtai ir nelieli gabarīti un svars. Pateicoties savai purvu visgājēja šasijai netiek bojāta jūsu zemesgabala virsma.
Pāļu transportēšana
3
Pāļu transportēšana
Dzelzsbetona pāļi tiek izcelti, tālāk pāļu dzenamā iekārta pati nogādā pāļus uz nepieciešamo vietu (piemēram, ziemā), pa būvlaukumu inženieri pārvieto pāļus uz speciāliem ratiņiem.
Sagatavošanās darbiem
4
Sagatavošanās darbiem
Iekārta no transportlīdzekļa tiek pārveidota par pāļu dzenamo iekārtu: tiek nolaisti un fiksēti hidrauliskie balsti, tiek uzcelts bulta. Pateicoties pie bultas uzstādītajam trīsim pālis tiek celts uz augšu.
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
5
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
Pālis tiek ievietots dzīšanas mehānismā.Viens pālis pāris minūšu laikā tiek iedzīts gruntī. Pāļu dzīšanu inženieri kontrolē ar niveliera palīdzību.
Papilddarbi
6
Papilddarbi
Papildus, uz iedzītā pāļa iespējams uzmontēt metāla plāksni, uz kuras pēc tam tiks novietota sasaistes brusa vai šveileris. Vai arī pāla galu iespējams sadrumstalot līdz armatūrai, lai pēc tam būtu iespējams veikt dzelzsbetona stiprināšanu.
Фундамент готов!
7
Pamati gatavi!
Pāris stundu darbs un pats noturīgākais mājas pamats uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem gatavs.
Фундамент Бауматик действительно самый надежный?
Māju pamatu būves "Baumatik" tehnoloģijas darbībā
Pasūtīt pamatus no iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem
Uzzināt jūsu pamatu vērtību: norādot tālruņa numuru
Saņemt rēķinu par pamatiem

Pasūtiet pamatus uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem

Pamati mājai- tā ir pati atbildīgākā un svarīgākā daļa, kas uzņem milzīgu noslogojumu.Jo noturīgāki pamati, jo namam ilgāks mūžs. Uzņēmums “Baumatik” ir gatava jums piedāvāt dažādus pamatu veidus uz dzelzsbetona pāļiem ar visdemokrātiskākajām cenām.Mūsu uzņēmuma specialist ir gatavi jūs konsultēt jebkurā jautājumā.

Mēs garantējam kvalitatīvu pamatu realizāciju pēc mājas, pirts vai lapenes projekta, kuru nākotnē jūs vēlaties īstenot dzīvē. Pie mums jūs varat pasūtīt un nopirkt dzelzsbetona pamatus mājai vai pirtij. Nav nepieciešams lieki tērēt naudas līdzekļus, atgūt tos nebūs iespējams, tādēļ ieklausieties specialist viedoklī.

Ja jums ir nepieciešams kvalitātīvs un noturīgs mājas pamats uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, droši zvaniet mums!