Pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, rūpnieciskajiem uzņēmumiem

Būvējam pamatus uz dzelzsbetona pāļiem – komerciālām, rūpnieciskām ēkām un būvēm, angāriem, paviljoniem, noliktavām, ātri saliekamajām un moduļu celtnēm.

Pastiprināts pamats rūpnieciskām ēkām ar dzelzs režģi uz pāļu mini- iekārtas.

Pamati rūpnieciskiem objektiem

Piesakiet pamatus rūpnieciskai ēkai uz dzlzsbetona pāļiem

Pāļu pamati uz dzelzsbetona pāļiem rūpniecības ēkai

Rūpniecības ēku un celtņu būvē, nav iespējams iztikt bez pamatiem. Tie ir visas ēkas būves pirmssākumi un noteiks tās mūža ilgumu.

Pāļu pamati- tā ir būve, kura paredzēta, visa ēkas noslogojuma sadalē, caur pāļiem uz grunti. Šādus pamatus ēkai izbūvē, ja mazkustīgie grunts slāņi atrodas dziļi zemē. Parasti tas ir raksturīgs purva vai vājās kūdrainās grunts teritorijās. Jebkuriem pamatiem jābalstās uz stingru grunts slāni, lai spētu izturēt visas ēkas svara spiedienu. Jo lielāku teritoriju aizņem ēkas pamati, jo mazāku svara spiedienu saņem grunts slāņi.

Iedzenamie dzelzsbetona pāļi ar vienu galu balstās uz stingru grunts pamatu. Pamati uz šādiem pāļiem ir visnoturīgākie un drošākie.

Projektējot, pamatus uz pāļiem, tiek aprēķināts visas ēkas svars un tiek dalīts uz atbalsta punktu skaita. Rezultātā tiek iegūta noslodze, kas būs uz katru balsta punkta. Pāļus pamatiem parasti dzen, ņemot vērā to slodzi, kāda tiem būs jāiztur. Kad pāļi balstās un neiet dziļāk gruntī, tas norāda uz to, ka sasniegts stingrs grunts slānis, kas būs spējīgs izturēt paredzēto slodzi. Tas var atrasties dažādos dziļumos un uz visdažādākajiem derīgo izrakteņu slāņiem.

Iedzenamie balsti pamatiem ir izvietoti zem nākamās ēkas sienām, tās stūros un sienu krustpunktos. To skaits un attālums starp tiem ir atkarīgs no nākamās ēkas kopējā svara. Augšējie pāļu gali, darbu veikšanas laikā, var tikt nogriezti vienādā līmenī. Uz tiem tālāk tiks montēta nākamā rūpniecības ēka. 

Pamatu uz iedzenamiem dzelzsbetona pāļiem, pielietojums komerciālās, rūpnieciskās ēkas:

 • Pamati angāriem
 • Pamati noliktavām
 • Pamati jumtu pārsegiem
 • Pamati paviljoniem
 • Pamati zem metālkonstrukciju ēkām
 • Pamati moduļu ēkām un būvēm
 • Pamati ātri uzstādāmām ēkām un būvēm
 • Pamati administratīvi- sadzīviskiem kompleksiem

Pāļu pamatu priekšrocības

Pāļu pamati uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem , raksturojas ar vairākām priekšrocībām, salīdzinot ar citiem pamatu tipiem:

 • Tehnoloģija, dotā pamata būvei, ir salīdzinoši vienkārša, tā kā nav nepieciešami rakšanas un bedrīšu urbšanas darbi.
 • Iedzenamie pāļi var tikt uzstādīti jebkuros grunts apstākļos, izņemot klintis.
 • Pāļi tiek ražoti saskaņā ar Latvijas Republikā noteiktajiem standartiem

Būves uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem var tikt papildinātas ar metāla režģi, kuram no balstiem jāveido vienota sistēma, tā mājas pamatiem dodot papildus noturību un pamatīgumu. Pāļu pamati ar režģi tiek būvēti vai nu plātņu- pāļu vai pāļu- lenšu veidā. Režģis uz pāļu- lenšu pamatiem, līdzīgs parastajam lenšu pamatam, tikai starp lenti un zemes virsmu tiek atstāta neliela sprauga. Tas ir nepieciešamas, lai augsnes uzpūšanas gadījumā, grunts nebalstītos uz režģi, un režģis neceltu uz augšu visus pamatus.

Lai nodrošinātu pamatu lentes ievietošanu, tiek uzbērts smilts ,grants, dolomīta šķembu u.tt.slānis. Tas attiecas arī uz plātņu- pāļu veidojumiem.

Pāļu pamati rūpniecības ēkām var tikt izbūvēti dažādi:

 • atsevišķu pāļu veidā, iedzīti zem atsevišķiem balstiem;
 • lentveidā zem ēkas sienām;
 • pāļu laukuma veidā zem plātnes izbūves;
 • pāris pāļu sakopojuma veidā, kas iedzīti zem balsta.

Pāļu iedzīšana gruntī sastāv no sekojošiem posmiem:

 1. Pālu dzenamās iekārtas pārvietošana uz apbūves teritoriju.
 2. Pāļu celšana un to uzstādīšana.
 3. Pāļu iedzīšana. Iedzīšanas secība noteikta darbu izpildes projektā. Shēma var būt parasta, spirāļveida vai pa sekcijām. Parastā shēma, tiek izmantota nesaistītā gruntī. Pāļi, tiek dzīti rindās pēctecīgi, šī shēma saistītā gruntī var radīt nevienmērīgu spiedienu un visas būves sēšanos.
 4. Pāļu gali, zemes virspusē, tiek nogriezti vienādā līmenī.
 5. Montējas iežogojums pamatu platumā (aptuveni 40-50 cm) augstumā 30- 40 cm.
 6. 10-12 mm. Savā starpā un ar armatūru pāļi savienoti ar sienamo drāti. Zem karkasa tiek paliktas koka brusas tā, lai tās atrastos ielietajā betonā.
 7. Iežogojums tiek piepildīts ar betonu. Pareizi ieliet betonu- ir izpildīt pusi visu būves darbu.

Pāļu- ielejamais drāšu pamats uz dzenamajiem pāļiem samazina siltumzudumu, mazina vibrācijas un nav nepieciešams veikt zemes darbus.

Dzelzsbetona pāļi

Pāris stāvu rūpniecisko uzņēmumu un būvju būvniecībā, tiek izmantoti dzelzsbetona pāļi 3-4 m gari, ar 150x150 vai 200x200 mm dzīslojumu.

Dzelzsbetona pāļi atšķirībā no saviem konkurentiem, izdevīgi atšķiras ar sekojošām pazīmēm:

 • Tiem ir augsta nestspēja. Spējīgi noturēt milzīgas slodzes, nezaudējot ekspluatācijas īpašības.
 • Raksturojas ar blīvu ievietošanos augsnē.
 • Izmantošanas ilgums vairāk kā 100 gadi.
 • Augsts noturīgums sasniegts pateicoties iekšējai armatūrai.
 • Pāļi ir noturīgi attiecībā pret atmosfēras spiediena ietekmi.
 • Raksturīgs augsts mitrumizturīgums un ugunsdrošība.
 • Uzglabāšana notiek vienkārši izvietojot.
 • Iedzīti tiek ātri, samazinot būvniecībai nepieciešamo laiku.

Posmi pamatu “Baumatik” būvē

Pāļu laikumam mērījumi
1
Pāļu laikumam mērījumi
Mūsu inženieri atzīmē laukumu nākamajam pamatam. Vietās, kur tiks dzīti dzelzsbetona pāļi ar veseri iedzen armatūras mietiņus, starp mietiņiem tiek nostiepta virve un tiek pārbaudīta nākamo pamatu precīza ģeometrija.
Pāļu izcelšana
2
Pāļu izcelšana
Pie jūsu zemesgabala tiek atvesta mobīlā pāļu dzenamā iekārta “Baumatik” un pasūtītie dzelzsbetona pāļi. Iekārtai ir nelieli gabarīti un svars. Pateicoties savai purvu visgājēja šasijai netiek bojāta jūsu zemesgabala virsma.
Pāļu transportēšana
3
Pāļu transportēšana
Dzelzsbetona pāļi tiek izcelti, tālāk pāļu dzenamā iekārta pati nogādā pāļus uz nepieciešamo vietu (piemēram, ziemā), pa būvlaukumu inženieri pārvieto pāļus uz speciāliem ratiņiem.
Sagatavošanās darbiem
4
Sagatavošanās darbiem
Iekārta no transportlīdzekļa tiek pārveidota par pāļu dzenamo iekārtu: tiek nolaisti un fiksēti hidrauliskie balsti, tiek uzcelts bulta. Pateicoties pie bultas uzstādītajam trīsim pālis tiek celts uz augšu.
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
5
Dzelzsbetona pāļu iedzīšanas darbi
Pālis tiek ievietots dzīšanas mehānismā.Viens pālis pāris minūšu laikā tiek iedzīts gruntī. Pāļu dzīšanu inženieri kontrolē ar niveliera palīdzību.
Papilddarbi
6
Papilddarbi
Papildus, uz iedzītā pāļa iespējams uzmontēt metāla plāksni, uz kuras pēc tam tiks novietota sasaistes brusa vai šveileris. Vai arī pāla galu iespējams sadrumstalot līdz armatūrai, lai pēc tam būtu iespējams veikt dzelzsbetona stiprināšanu.
Фундамент готов!
7
Pamati gatavi!
Pāris stundu darbs un pats noturīgākais mājas pamats uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem gatavs.
Фундамент Бауматик действительно самый надежный?
Māju pamatu būves "Baumatik" tehnoloģijas darbībā
Pasūtīt pamatus no iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem
Uzzināt jūsu pamatu vērtību: norādot tālruņa numuru
Saņemt rēķinu par pamatiem

Piesakt rūpnieciskam uzņēmumam pamatus uz dzelzsbetona pāļiem

Kvalitatīva visu būvniecības posmu izpilde, nodrošinās pilnīgu drošību nākamajiem pamatiem uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem, un tā mūža ilgumu. Piesakiet pie mums pamatus uz iedzenamajiem dzelzsbetona pāļiem komerciālai, rūpnieciskai ēkai vai būvei.